czwartek, 6 września 2012

SPORT vs. FASHION

4
Do you remember the maxim saying that a jack of all trades is master of none? Hard to say but it' s all about me, seriously I can't calculate in how many things I'm interested. What's more I'm pretty much confused whether it's a virtue or rather one more feature which brings me closer to "bitch mode". Today, you can see the final countdown. Sport versus fashion, each of those two depending on seasons, day of week and my mood, is the only and favorite thing in my life. 
Unfortunately, the fight won't be settle thanks to Isabel Marant who introduce sport shirt(originally coming from American Football)to fashion. If she did that why not follow her?! One love doesn't have to exclude the second one. From today fashion and sport play in the same team- my team:)
___________________________________________________________________________________

Znacie powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego? Ja spotykam się z nim każdego dnia będąc poprostu sobą bo odkąd pamiętam interesuje się wszystkim i coraz bardziej zaczynam się zastanawiać czy wpisać to w moją pożal się Boże liste zalet czy wypełnioną już pobrzegi listę "Bitch mode"
Dzisiaj następuje starcie pomiędzy sportem a modą, każda z tych dyscyplin zależnie od pory roku, dnia i humoru jest moją ukochaną i najważniejszą rzeczą w życiu. Szkoda, że pojedynek pozostanie nierozstrzygnięty bo skoro Isabel Marant adoptowała koszulki rodem z futbolu amerykańskiego do swojej kolekcji to dlaczego nie podażyć za nią. Jedna miłość nie musi wykluczać drugiej, u mnie sport i moda grają w jednej drużynie.
2
3
shirt, leggings-allegro, heels-zaratrf, shadows-rayban

10 komentarzy:

 1. połączenie idealne. wyglądasz supersexy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnie zdanie jest świetną puentą. :) Ale połączyć sport i modą w sposób elegancki i z klasą to nie lada sztuka. Tobie się to udało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja szaleję na punkcie tych wszystkich sportowych elementów, które teraz stają się modne! wyglądasz oryginalnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna koszulka!

  Pozdrawiam,
  Czmiel

  OdpowiedzUsuń
 5. szkoda, że nie dodałaś więcej zdjęć.. ale bluzka jest świetna! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. poluje na taka koszulke juz od dluzszego czasu<3 obserwuje i napewno bede zagladac czesciej:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak to się mówi.... ładnemu we wszystkim ładnie :) Mnie tam się podoba, sama osobiście uwielbiam różne kombinacje :D Dla mnie jest cool :)

  OdpowiedzUsuń

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna!
Your opinion is very important to me.